Współpraca 1:1 dla specjalistów

MENTORING „LOVE YOUR GUTS”

Jeśli jesteś dietetykiem, dietoterapeutą, naturoterapeutą, lekarzem, psychologiem, psychiobiologiem, fizjoterapeutą, trenerem lub inną osobą pracującą z ciałem, umysłem, emocjami i duchem i chcesz nauczyć się pracować z Twoimi Klientami z zespołem jelita nadwrażliwego w sposób pełniejszy, bardziej skuteczny i zindywidualizowany – jesteś w dobrym miejscu :)

Mentoring „Love Your Guts” to mój autorski program, dzięki któremu:

✔ Poznasz swojego Klienta z IBS naprawdę dogłębnie, dzięki czemu po prostu go zrozumiesz, co sprawi, że nawiąże się między Wami nić relacji, co jest niezbędne do tego, aby zbudować zaufanie do Ciebie, Twojej wiedzy i Twoich zaleceń,

Nauczysz się używać swojej intuicji w pracy ze Klientem, dzięki czemu Twoja praca z nim będzie bardzo zindywidualizowana, skuteczna i dopasowana do niego i jego potrzeb,

✔ Poznasz metody i techniki pracy psychosomatycznej z Klientem, co pozwoli Ci wyróżnić się swoją ofertą, 

✔ Otrzymasz gotowe narzędzia oraz szablony do pracy i dowiesz się jak je wdrożyć z największą korzyścią dla Ciebie i Twoich Klientów,

Ustrukturyzujesz oraz pogłębisz swoją dotychczasową wiedzę na temat zespołu jelita nadwrażliwego i wszystkich jego aspektów związanych z postępowaniem opartym na evidence based medicine.

Chcesz sprawdzić, czy ten program jest dla Ciebie?

Zapisz się na bezpłatną 45-minutową rozmowę, podczas której:

✔ Przeanalizuję Twój sposób pracy, Twoje potrzeby i poszukiwania w tym zakresie,

✔ Pokażę, jakie kroki warto podjąć, aby Twoja praca z Klientem z IBS była bardziej skuteczna, zindywidualizowana i pełniejsza,

✔ Sprawdzę, czy mogę Ci pomóc, a Ty sprawdzisz, czy to, co proponuję, rezonuje z Tobą i Twoimi oczekiwaniami :)

Jest to rozmowa zupełnie niezobowiązująca, co oznacza, że możemy po niej podjąć współpracę, ale jeśli jej nie podejmiemy – jest to w 100% ok :) Jeżeli zobaczymy potencjał do wspólnej pracy, będziemy mogły/mogli porozmawiać o tym, jak by ona w Twoim przypadku wyglądała, jeśli nie – wyjdziesz z nowymi wglądami i wnioskami na temat Twojego sposobu pracy i Twoich preferencji :)

Kim jestem?

Nazywam się Agata Dąbrowska i wspieram w procesie zdrowienia, szczególnie z zespołu jelita nadwrażliwego. Pomagam zrozumieć objawy i ich sens, uwolnić zakotwiczone emocje, przekonania i wzorce, oraz wspieram w zmianie sposobu myślenia na taki, który prowadzi do zdrowia, harmonii i szczęścia.

Uczę także innych specjalistów, jak holistycznie prowadzić swoich pacjentów, łącząc podejście Evidence Based Medicine, naturoterapię, dietoterapię oraz psychosomatykę z intuicją, empatią i zrozumieniem potrzeb drugiego człowieka i własnych.

Od wielu lat pracuję z osobami z zespołem jelita nadwrażliwego, sama również mam za sobą zmagania z IBS i SIBO. To pozwoliło mi poznać problem i rozwiązania od podszewki.

Widzę od szczegółu do ogółu, co pozwala mi stworzyć spójny obraz i zobaczyć połączenia między rzeczami teoretycznie niepowiązanymi oraz wyciągnąć z tego trafne i transformujące wnioski. Z natury schodzę grubo pod powierzchnię problemu – fascynuje mnie złożoność rzeczy oraz moc, możliwości i efekty, jakie daje takie sięganie do głębszych warstw i rozwikływanie nieoczywistych połączeń.

Z łatwością poruszam się po świecie intuicji, skojarzeń, języka, symboli i barw, a także uczuć i emocji. To pozwala mi łączyć w wyjątkowy sposób aspekt emocjonalny, mentalny i duchowy z wiedzą o ciele człowieka i jego funkcjonowaniu, a także mądrością EBM oraz naturoterapii.

I jestem w stanie nauczyć Ciebie jako specjalistę takiego właśnie spojrzenia, dzięki czemu zobaczysz swojego Klienta z zupełnie nowej perspektywy oraz zaoferujesz mu indywidualne, dopasowane do niego rozwiązania, spójne z jego potrzebami oraz Twoją indywidualną wiedzą, doświadczeniem i osobowością.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj :)

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń :)

Jeśli masz pytania techniczne lub merytoryczne dotyczące sesji czy mojego sposobu pracy, lub jakiekolwiek inne pytania – zapraszam Cię do kontaktu :)

kontakt@akademialoveyourguts.pl

Możesz też zadzwonić :) tel. +48 730 105 802*

Moja asystentka czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-11 oraz 16-17. A gdyby nie mogła odebrać – oddzwoni :)

Informacje techniczne:
Bezpłatne rozmowy odbywają się zazwyczaj przez aplikację Zoom. Ważne jest, abyśmy się widziały/widzieli i oczywiście słyszały/słyszeli, dlatego sprawdź, czy Twój mikrofon i kamerka są kompatybilne z Zoomem :)
Czas trwania rozmowy to ok. 45 minut, warto zapewnić sobie na ten czas komfortowe warunki oraz coś do notowania :)
– Termin rozmowy możesz zarezerwować tutaj https://calendly.com/akademialyg/bezplatna-rozmowa lub kontaktując się na dane zamieszczone wyżej (oraz w zakładce Kontakt),
– Jeśli z jakichś powodów musisz zmienić termin / odwołać spotkanie – będę wdzięczna za jak najwcześniejszą informację, dzięki!

* Przesyłając zapytanie drogą elektroniczną lub kontaktując się z nami telefonicznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. 

ADMINISTRATOREM Twoich danych osobowych jest W drodze ku sobie Sp. z o.o., z siedzibą w Karczewie, ul. Łąkowa 3B, 05-480 Karczew, NIP: 5322097166, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000950485, e-mail: kontakt@wdrodzekusobie.pl, tel.: +48 730 105 802. Szczegółowe zasady przetwarzania danych oraz prawa, jakie Ci przysługują znajdują się w klauzuli informacyjnej, z którą możesz w każdej chwili się zapoznać klikając na dokument pod nazwą Polityka Prywatności.